Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік
18.02.2019
Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік

Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

Тур`я Пасіцького сільського голови

05 грудня 2018 року                                                                                                        №36

с.Тур`я Пасіка

Про план діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування”, відповідно до статей 7 і 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”:

1. Затвердити план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2019 рік (додається).
  2. Доручити секретарю сільської ради оприлюднити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2018 рік в десятиденний термін, до 15 грудня 2018 року, на сайті Перечинської районної ради.
  3. Розробникам проектів регуляторних актів забезпечити дотримання процедури їх підготовки відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Ю.М.Шикула

Затверджено

розпорядженням сільського голови

№36 від 05.12.2018 року