ПРОТОКОЛ № 29 засідання сесії від 18.10.2018
24.10.2018
Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району.
24.10.2018
Показати всі

Про підготовку установ та організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  18.10.2018                             м.Перечин                                    №     470

 

Про підготовку установ та організацій

бюджетної  сфери району  до роботи

в осінньо-зимовий  період  

2018-2019 років

 

          Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши інформацію  начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарста та будівництва районної державної адміністрації  Легеза І.І. «Про підготовку установ та організацій бюджетної сфери району  до роботи в осінньо-зимовий  період  2018-2019 років», районна рада вирішила:

 

  1. Інформацію начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарста та будівництва районної державної адміністрації Легеза І.І. «Про підготовку установ та організацій бюджетної сфери району  до роботи в осінньо-зимовий  період  2018-2019 років»,   взяти  до відома (додається).
  2. З метою забезпечення безперебійної роботи бюджетних   установ району в осінньо-зимовий   період   2018-2019  років    районній державній адміністрації (М.П.Ладомиряк) звернути особливу увагу на готовність котелень, систем тепловодопостачання, водовідведення, утеплення приміщень та  економію енергоресурсів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о.голови районної державної адміністрації  Ладомиряк М.П.   та   постійну комісію районної ради  з питань  соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін

Д О В І Д К А

про підготовку  установ та організацій бюджетної сфери Перечинського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

 

З метою забезпечення своєчасної підготовки господарського комплексу району, підприємств і організацій житлово-комунального господарства та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років головою райдержадміністрації прийнято  розпорядження   від 06.06.2018 № 185. Розпорядженням утворено оперативний штаб із питань забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального періоду 2018-2019 років, який здійснює  координацію робіт з підготовки до опалювального сезону.

Під час підготовки до опалювального сезону проведено обстеження  інженерних мереж і об’єктів житлово-комунального господарства, господарського комплексу і установ бюджетної сфери. За їх результатами керівниками бюджетних установ розроблено та затверджено заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років, зокрема стосовно створення нормативних запасів палива,   визначення необхідних лімітів споживання природного газу та електроенергії.

Так, в ході підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років керівниками бюджетних установ забезпечено проведення наступних робіт.

По закладах охорони здоровя:

Перечинська ЦРЛ

Цими заходами передбачено комплекс необхідних робіт, основними з яких є:

  1. Ремонт котельно-газового обладнання котелень № 1 та №2 Перечинської ЦРЛ;
  2. Проведення пусконалагоджувальних робіт та технічного обслуговування ГРП котелень та газопроводу Перечинської ЦРЛ:
  • пусконаладка котельно-газового обладнання котелень № 1 та №2 Перечинської ЦРЛ;
  • гідрохімічна промивка котлів котелень №1 та №2;
  • гідравлічна промивка та випробування мереж опалення Перечинської ЦРЛ.

Щодо фінансування передбачених робіт згідно розроблених заходів  попередня вартість робіт складає 62,5грн.

Станом на 06.08.18 року проведена гідравлічна  промивка теплових мереж поліклінічного, хірургічного та терапевтичного корпусів .

      КНП «Перечинський районний Центр ПМСД»

З метою забезпечення  планування та виконання всього спектру необхідних робіт з забезпечення підготовки матеріально – технічної бази закладу   КНП «Перечинський районний Центр ПМСД» до роботи в  опалювальний період 2017-2018 роки, проведено обстеження технічного стану інженерних мереж і споруд та по їх результатам розроблені і затверджені  «Заходи  з підготовки лікувально – профілактичних закладів  Центру ПМСД до роботи в осінньо – зимовий  період 2018-2019 роки». Цими заходами передбачено весь комплекс необхідних робіт,  основними з яких є:

  • гідравлічні промивки та випробування мереж опалення АЗПСМ сіл Порошково, Турички;
  • завезення паливних дров та створення нормативних запасів окремо по кожному структурному підрозділу КНП «Перечинський районний Центр ПМСД»;

Щодо фінансування передбачених робіт згідно розроблених заходів  попередня вартість робіт складає 336,7 тис.грн., з них – 199,7 тис.грн. для придбання паливних дров, та 50,0 тис.грн. на виконання ремонтно-технічних заходів по КНП «Перечинський районний Центр ПМСД».

Станом на 06.08.18 р.  залишок паливних дров 78,3м3 на суму 52336грн.

                           По закладах освіти:

З метою своєчасної підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів  Перечинського району до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років  видано наказ відділу освіти,молоді та спорту від 29.05.2018 року №65 «Про підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти до роботи в  2018-2019 навчальному році та осінньо-зимовий період», яким  затверджено план заходів  щодо підготовки закладів освіти району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років» та План заходів  з підготовки енергетичних господарств  закладів  освіти району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

У 9 котельнях закладів загальної середньої освіти проводиться плановий ремонт для безпосередньої їх підготовки до роботи в новому опалювальному сезоні. Відсутні кошти на проведення пусконалагоджувальних робіт у котельнях ( 35 000  грн.) та на проведення електро-лабораторних замірів ( 31 000  грн.) у навчальних закладах. Невирішеним залишається питання ремонту димохідної труби на котельні Т.Пасіцької ЗОШ та водонапірної башти П.Гутянської ЗОШ. На проведення ремонтних робіт необхідно кошти в сумі 200 000 грн..  Надано відповідні бюджетні запити щодо виділення коштів з районного бюджету

Завершено капітальний ремонт по заміні вікон і дверей у Турицькому закладі загальної середньої освіти. Встановлено 20 енергозберігаючих вікон і 10 пластикових дверей. Використано кошти освітньої субвенції у сумі 252, 7 тис.  грн.

З метою забезпечення освітніх установ твердим паливом заплановано закупівлю дров у заклади загальної середньої освіти 665 м куб. на суму 584 859 грн. або (вже закуплено на суму 5710 тис грн.. )вугілля на суму -198 000  грн. ( завезено 62,5 тонни на суму 143, 75 тис. грн по 2 300 грн. за тонну). Заплановано кошти на закупівлю пелет для котельні Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 198 600 грн. (використано 113 940 грн.), потреба в коштах складає 80,0 тис.грн

По закладах культури:

Відповідно до наказу відділу культури  „Про підготовку установ  культури  до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років”,  зобов’язано керівників підпорядкованих закладів вжити заходів по   економному споживанню енергоносіїв з дотриманням доведених лімітів. Організувати  роботи з охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки. Комісією  обстежено  котельні:районного  будинку  культури  та  районної  бібліотеки  для  дітей.

Станом  на  06.08.2018 відділом  культури  направлено  в районну раду бюджетний запит  щодо  виділення   коштів  у  сумі  47,0 тис. грн. для  роботи  по  прочистці  димових  і  вентиляційних  каналів  районного  будинку  культури,  районної  дитячої  бібліотеки; повірка ЗВТ  та  надання  послуг, пов’язаних  з  виконанням  метрологічних  робіт  районного  будинку  культури  (коректор);  послуги  з  провірки  технічного  обслуговування  засобів  вимірювальної  техніки  районного  будинку  культури (лічильник);  розпломбування, опломбування, встановлення, зняття  вузла  обліку  газу  (лічильник);  пусконалагоджувальні  роботи  трьох  котлів  районного  будинку  культури;   на  відшкодування  паливних  дров  для  бібліотек – філій  сіл Порошково (7 м.куб) , Т.Пасіка(7 м.куб), Раково (7 м.куб), Т. Поляна (7 м.куб); на  придбання  паливних  дров  для  бібліотеки – філії с. Пастілки (4 м.куб).

Потреба бібліотек-філій  району району в паливних дровах на 2018-2019 роки складає  120 м.куб.. Залишок 4,52 м.куб. Укладено договір про постачання паливних дров  з ДП «Перечинський лісгосп».  Станом на 06.08.2018року завезено 447,м.куб. м.куб.

Заборгованості за спожиті енергоносії немає.

 

Начальник відділу інфраструктури,

 житлово-комунального господарства та будівництва                І.ЛЕГЕЗА

Comments are closed.

Перейти до вмісту