Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та стан деревообробної галузі на території району 
06.11.2019
Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області  про стан  боротьби із злочинністю, охорони  громадського порядку та результати   діяльності на території  району за 9 місяців 2019 року
06.11.2019
Показати всі

Про  підготовку  підприємств, установ,організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

        

31.10.2019                            м.Перечин                                    №   596

 

Про  підготовку  підприємств,

установ,організацій бюджетної сфери

району до роботи в осінньо-зимовий

період 2019-2020 років

 

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”¸ заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації  Легеза І.І.  «Про хід  підготовки підприємств, установ,організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років», районна рада вирішила:

 1. Інформацію начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Легеза І.І.  «Про хід  підготовки підприємств, установ,організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років  » взяти до відома (додається).
 2. Рекомендувати районній державній адміністрації (Ладомиряк М.П.), міській та сільським радам ( міський та сільські голови) району забезпечити виконання заходів щодо підготовки до опалювального періоду 2019-2020 років в повному обсязі та у визначені терміни .
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

 

 

Голова ради                                                                                    М. І.Ласкін

 

 

 

  Д О В І Д К А

про підготовку підприємств, установ та організацій бюджетної сфери Перечинського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

З метою забезпечення своєчасної підготовки господарського комплексу району, установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років головою райдержадміністрації прийнято відповідне розпорядження   від 10.06. 2019 № 119. Даним розпорядженням утворено оперативний штаб із питань забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального періоду 2019-2020 років при райдержадміністрації, який і здійснює координацію робіт з підготовки до опалювального сезону.

Під час підготовки до опалювального сезону проведено обстеження  інженерних мереж  господарського комплексу і установ бюджетної сфери. За їх результатами керівниками бюджетних установ розроблено та затверджено заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років, зокрема стосовно створення нормативних запасів палива,   визначення необхідних лімітів споживання природного газу та електроенергії.

Так, в ході підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років керівниками бюджетних установ забезпечено проведення наступних робіт:

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

З метою своєчасної підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів  Перечинського району до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років  видано наказ відділу освіти, молоді та спорту від 27.05.2019 року №66 «Про підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти до роботи в  2019-2020 навчальному році та осінньо-зимовий період», яким  затверджено план заходів  щодо підготовки закладів освіти району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період та План заходів  з підготовки енергетичних господарств  закладів  освіти району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Проведено капітальні ремонти у закладах  освіти, а саме:

 • заміна вікон та дверей у Турицькій ЗОШ І-ІІ ступенів;
 • заміна вікон у спортивному залі та заміна дверей у трьох класних приміщеннях Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Виготовлено проектно-кошторисні документації для:

 • капітального ремонту котельні Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ступенів з заміною твердопаливного котла на суму 17,3 тис. грн.;
 • на реконструкцію Вільшинківського НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ із заміною даху на суму 3 221,0 тис. грн.;
 • на реконструкцію даху початкових класів Т.-Реметівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на суму 767,9 тис. грн.

У 10 котельнях закладів загальної середньої освіти буде проведено плановий ремонт для безпосередньої їх підготовки до роботи в новому опалювальному сезоні. Рішенням сесії районної ради від 08.08.2019 року виділені кошти в сумі 35.0 тис. грн. для проведення  пусконалагоджувальних робіт.

Виділено кошти в сумі 280 000 грн. для придбання твердопаливного котла у Поляно-Гутянську ЗОШ I-II ступенів, однак не вистачає коштів на закупівлю котла у сумі 90 тис грн. ( загальна вартість котла – 280 тис грн.). Протягом літнього періоду заплановано заміну  двох котлів у котельні Турицької ЗОШ I-II ступенів.

За рахунок коштів державного бюджету (336 тис грн.), бюджету розвитку (121 тис грн.) та співфінансування з районного бюджету (4 тис грн.) заплановано проведення капітального ремонту котельні Т.-Реметівської ЗОШ I-III ступенів, яким передбачено придбання ще одного резервного котла, заміну вікон і дверей, електропроводки, капітальний ремонт приміщення.

Встановлено одну нову кахельну грубку у Туричківській ЗОШ I-II ступенів, перекладено чотири грубки. Оплачено за ці роботи згідно трудової угоди 13 тис грн. У Турицькій ЗОШ I-II ступенів перекладено дві кахельні грубки. До початку опалювального сезану заплановано закупити одну грубку у Новоселицьку ЗОШ-НВК I-II ступенів. Придбано насос для подачі води в Раківську ЗОШ I-II ступенів на суму 5 600 грн.

Станом на 01.08.2019 року заклади освіти, що підпорядковані відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 99,8 відс. забезпечені паливним дровами, на 40,0 відс. – палетами та 14,3 відс. – вугіллям.

Відділом  культури райдержадміністрації

Відділом культури видано наказ № 36 від 01.07.2019 року „Про підготовку установ культури до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років”, яким зобов’язано керівництво і відповідальність за організацію роботи з охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки, дотримання лімітів і економне споживання енергоносіїв, контроль щодо забезпечення паливними дровами, обстеження матеріально-технічного стану будівель, котелень, інших приміщень закладів культури на керівників підпорядкованих відділу установ. Затверджено заходи по підготовці закладів культури до роботи в осіньо-зимовий період.

Оплаченно кошти для придбання і облаштування комерційного вузла обліку природного газу (модему) засобами дистанційної передачі даних для районного будинку культури, направлено листи Порошківському сільському голові 02.07.2019 № 29/01-24, 16.07.2019 № 33/01-24 для погодження поточного ремонту електричного опалення у бібліотеці-філії с. Порошково,  Тур’я-Реметівської дитячої музичної школи філії с. Порошково, для проведення робіт з районного бюджету виділено 30,0 тис.грн.

При потребі паливних дров 65 м. куб. у бібліотеки-філії завезено дрова у повному обсязі, із врахуванням залишків бібліотеки забезпечені на 100,0 відс.

Станом на 08.08.2019 року відсутня заборгованість за спожиті енергоносії.

 

Відділом  охорони здоров»я райдержадміністрації

Відділом охорони здоров»я проведено відповідну роботу по підготовці закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки, а саме: КНП «Перечинський районний Центр ПМСД» проаналізовано результати опалювального періоду 2018-2019 років, проведено обстеження технічного стану інженерних мереж і споруд та по їх результатам розроблені і затверджені  «Заходи  з підготовки лікувально – профілактичних закладів  Центру ПМСД до роботи в осінньо – зимовий  період 2019-2020 років». Цими заходами передбачено весь комплекс необхідних робіт,  основними з яких є:

 • гідравлічні промивки та випробування мереж опалення  АЗПСМ сіл Порошково, Турички;
 • поточний ремонт грубок опалення в АЗПСМ сіл Дубриничі- 2 шт.,Т.Ремети – 3 шт. та ФАП с.Вільшанки – 1 шт;
 • поточний ремонт дровітні в АЗПСМ с. Т.Бистра ;
 • очистка димовентиляційних каналів ;
 • очистка котлів АЗПСМ с. Порошково та Турички ;
 • завезення  до 31. 09. 19 р.  100 % від плану( 425 м.куб.)  паливних дров та створення до 15.10.19р. не менше 40% нормативних запасів порізаних дров окремо по кожному структурному підрозділу КНП «Перечинський районний Центр ПМСД»;

Щодо фінансування передбачених робіт попередня вартість робіт складає 464576  грн., з них – 408000 тис.грн. для придбання паливних дров, та 56576 грн. на виконання ремонтно-технічних заходів по КНП «Перечинський районний Центр ПМСД». Завезення паливних дров в сільські заклади проводиться відповідно до договору  укладеного з    ФОП Мигальчинець М.В. Станом на 24.07.2019 року завезено 390 м.куб. дров що становить 91% від запланованого обсягу.

Для обігріву приміщень закладів  Центру застосовуються;  дві  котельні з чотирьма котлами на твердому ( дрова ) паливі ( в АЗПСМ сіл Порошково і Турички),  чотири  електричні конвектори ( в ФАП сіл Новоселиця і Свалявка) та      41  кахельні грубки .

Ремонти   грубок   заплановано   провести до  15.09.2019  року.       Щодо ремонту дровітні АЗПСМ с. Т.Бистра вжито слідуючі заходи; включено в районну програму фінансової підтримки Підприємства, подано бюджетний запит, проговорено з сільським головою про варіант ремонту дровітні спільнима зусиллями.

По Перечинській центральній лікарні в квітні – травні 2019 року проведено технічне обстеження теплових господарств Перечинської ЦРЛ і по результатам обстеження оформлені відповідні акти обстеження.

На основі даних актів розроблені заходи по підготовці теплових господарств до опалювального сезону.

Інформуємо, що станом на 24.07.2019 року проведена гідравлічна промивка теплових мереж газових котелень №1 та №2 Перечинської ЦРЛ до повного освітлення води.

Проведено роботи по очищенню та випробуванню димових та вентиляційних каналів паливних котелень.

Рішенням районної ради від 08.08.2019 року виділено кошти в сумі 40,0 тис.грн.для підготовки котельні №1 та №2 до опалювального сезону 2019-2020 років.

Станом на 07.08.2019 року Перечинська ЦРЛ  забезпечена паливними дровами для опалювального сезону 2019-2020 років повністю.

В установах бюджетної сфери району, що фінансуються з місцевих бюджетів відсутня заборгованість за спожиті енергоносії.

Підготовка до опалювального сезону 2019-2020 років здійснюється згідно з доведеними плановими завданнями.

 

 

В.о. начальника відділу                                                                   М.ГАПАК

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту