Про передачу вбудованих приміщень за адресою м.Перечин,площа Народна,19 у власність Перечинської міської ради

Про передачу будівлі районного будинку культури у власність Перечинської міської ради
03.03.2020
Про передачу нежитлових приміщень за адресою м.Перечин, пров.Ужанський,5 у власність Перечинської міської ради
03.03.2020

Закарпатської області

____________________  сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2020 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про передачу вбудованих приміщень,

що знаходяться за адресою

м.Перечин, пл.Народна, 19

із спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району у власність

Перечинської міської ради

Відповідно статей 43, 60, пункту 10 розділу V Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 06 лютого 2020 року №730  “Про надання згоди на прийом об’єктів нерухомості”, беручи до уваги  рекомендації комісії, утвореної розпорядженням голови районної ради від 20.01.2020 року №02/01-05 (протокол засідання комісії від 23 січня 2020 року)  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради вбудовані приміщення відділу РАЦСу, в яких розміщується комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради, що знаходиться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 19.
  2. Встановити, що з моменту переходу права власності на об’єкт передачі до Перечинської міської ради договір №16 на закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району на праві оперативного управління від 06.08.2018 року зберігає чинність для нового власника.
  3. Перечинській районній державній адміністрації (сектору  освіти Цапик В.Й.) здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо передачі, зазначеного в пункті 1 цього рішення майна згідно з чинним законодавством.
  4. Перечинській міській раді здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо прийняття, зазначеного в пункті 1 цього рішення майна згідно з чинним законодавством.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю..Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін