Про передачу адмінбудівлі районної ради у власність Перечинської міської ради
03.03.2020
Про передачу будівлі районного будинку культури у власність Перечинської міської ради
03.03.2020
Показати всі

Про передачу вбудованих приміщень дитячої бібліотеки у власність Перечинської міської ради

 

 

У К Р А Ї Н А

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Закарпатської області

____________________  сесія VII скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Від                           2020 року           №                                                      проект

          м.Перечин

 

Про передачу вбудованих приміщень,

в яких знаходиться дитяча бібліотека

із спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району у власність

Перечинської міської ради

 

Відповідно статей 43, 60, пункту 10 розділу V Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 06 лютого 2020 року №730  “Про надання згоди на прийом об’єктів нерухомості”, беручи до уваги  рекомендації комісії, утвореної розпорядженням голови районної ради від 20.01.2020 року №02/01-05 (протокол засідання комісії від 23 січня 2020 року)  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради вбудовані приміщення, в яких знаходиться дитяча бібліотека, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 2 із збереження їх статусу та функціонально-цільового призначення.
  2. Встановити, що з моменту переходу права власності на об’єкт передачі до Перечинської міської ради договір №7 на закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району на праві оперативного управління від 06.09.2012 року зберігає чинність для нового власника.
  3. Перечинській районній державній адміністрації (сектору  культури, молоді та спорту Пекар М.І.) здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо передачі, зазначеного в пункті 1 цього рішення майна згідно з чинним законодавством.
  4. Перечинській міській раді здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо прийняття, зазначеного в пункті 1 цього рішення майна згідно з чинним законодавством.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю..Ю.).

 

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту