Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району
23.04.2018
Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
23.04.2018

Про передачу в оренду комунального майна

Двадцять четверта   сесія  УІІ скликання

18.04.2018                               м.Перечин                                    №      424

Про передачу в оренду

комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, на підставі рішення районної ради від 16 березня 2018 року №413 “Про передачу бюджетних установ закладів охорони здоров’я та майна цих установ із спільної власності територіальних громад сіл, міста району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади”, від 18 квітня 2018 року №422  “Про передачу в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Перечинської міської ради комунального майна”,  розглянувши лист Перечинської міської ради  від 18 квітня 2018 року №381/01-14, враховуючи лист комунального закладу “Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” від 12 квітня 2018 року №12/2018, з метою забезпечення належного рівня  надання медичних послуг у сфері первинної медико-санітарної допомоги, районна рада вирішила:

1. Передати в оренду комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Перечинської міської ради приміщення  гінекологічного відділення, що знаходяться за адресою м.Перечин, вулиця Ужанська, 8 загальною площею  58,9 м.кв. відповідно до інвентарної справи №Р-398 для службового використання за переліком згідно додатку 1 строком на  2 (два) роки 11 місяців.
  1. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  2. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

до рішення районної ради

18.04.2018 №424

Перелік