Про передачу в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації комунального майна

Закарпатської області

__________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2018 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про передачу в оперативне управління

відділу освіти, молоді та спорту

Перечинської районної державної

адміністрації комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 135, 137 Господарського кодексу України,  розглянувши лист відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації від 23 травня 2018 року №01-17/419 та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Передати в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації вбудовані приміщення Перечинського відділу РАЦСу загальною площею 90,5 м.кв. (літ.А), що знаходяться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 19 для розміщення комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр” Перечинської районної ради.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з відділом освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації договір на закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району на праві оперативного управління згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І.        на підписання з користувачем зазначеним у пункті 2 даного рішення договору на закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району на праві оперативного управління.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін