Про передачу в користування громадській організації “Спілка учасників АТО Перечинщини” комунального майна

Про внесення зміни до рішення районної ради від 24.12.2015 року № 33 « Про утворення президії районної ради» ( із змінами від 18.02.2016 року, від 10.10 2017 року)
13.02.2019
Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення повноважень, делегованих їй районною радою
13.02.2019

Закарпатської області

______________   сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про передачу в користування

громадській організації “Спілка учасників

АТО Перечинщини” комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 827 Цивільного кодексу України, статті 20 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, розглянувши лист громадської організації “Спілка учасників АТО Перечинщини” від 12 лютого 2019 року  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати в безоплатне користування (позичку) громадській організації “Спілка учасників АТО Перечинщини” приміщення №8 підвального поверху загальною площею 39,3 м.кв. (літ.А), що знаходиться в адмінбудівлі районної ради за адресою м.Перечин,  пл.Народна, 16 для здійснення статутних завдань організації на умовах спільного використання вказаних приміщень з громадською організацією “Перечинська районна спілка  ветеранів всіх війн” на термін до 04 грудня 2020 року.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з громадською організацією “Спілка учасників АТО Перечинщини” договір безоплатного користування  (позички) майном комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з громадською організацією “Спілка учасників АТО Перечинщини” договору користування майном комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,          контролю за проведенням приватизації , інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін