Про передачу Тур’я-Пасіцькій сільській раді архівних справ районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради

Про програму сприяння діяльності Перечинського районного товариства інвалідів на 2018-2022 роки
01.03.2018
Привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня
06.03.2018

Закарпатської області

__________ сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2018 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про передачу Туря-Пасіцькій

сільській раді архівних справ

районного комунального підприємства

Бюро технічної інвентаризації

Перечинської районної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2013 року №47-р “Деякі питання належного функціонування системи органів реєстрації речових прав на нерухоме майно”, розглянувши лист Тур’я-Пасіцької сільської ради від 26.02.2018 року №96/02-26 та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати Тур’я-Пасіцькій сільській раді матеріали технічної інвентаризації, архівні справи районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради на об’єкти нерухомого майна, які розміщені на території Тур’я-Пасіцької сільської ради.
  2. Передачу архівних справ провести згідно вимог чинного законодавства.
  3. Тур’я-Пасіцькій сільській раді (Шикула Ю.М.) забезпечити збереження переданих матеріалів технічної інвентаризації, архівних справ та створити умови до їх доступу для юридичних та фізичних осіб.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін