Розпорядження про скликання сесії
30.10.2020
Про надання  погодження  щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування  надрами з метою   видобування вапняків Новоселицького родовища
30.10.2020

Про передачу транспортного засобу ВАЗ 2107

Закарпатської області

Сорок сьома  сесія УІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                  проект

від                          року  №               м.Перечин                          ___________

Про передачу транспортного засобу ВАЗ 2107

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Данилаш В.В. , районна рада вирішила:

1. Передати транспортний засіб ВАЗ 2107 АО 3089 АТ в оперативне управління комунальному некомерційному підприємстві «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області з комунального некомерційного підприємства  «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, що додається.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики                              (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю. Ю.).

Голова ради                                                                           Михайло ЛАСКІН

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Про передачу транспортного засобі ВАЗ 2107

У зв’язку з наявністю  в КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради двох санітарних автомобілів, яким більше 20-ти років  та потребують постійних поточних ремонтів  (на даний час один із них вийшов з ладу),  а також санітарний транспорт Oпель, який задіяний у мобільній бригаді, для забезпечення надання ургентної допомоги населенню району необхідно прийняти рішення про передачу транспортного засобу.

Директор                                                                     Василина ДАНИЛАШ