Про надання  погодження  щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування  надрами з метою   видобування вапняків Новоселицького родовища
02.11.2020
П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
02.11.2020
Показати всі

Про  передачу транспортного  засобу ВАЗ 2107

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Сорок сьома  сесія  УІІ скликання

( позачергова)

 

РІШЕННЯ

 

30.10.2020                              м.Перечин                                    №   712

 

 

Про  передачу транспортного  засобу ВАЗ 2107

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В., районна рада вирішила:

 

  1. Передати транспортний засіб ВАЗ 2107 АО 3089 АТ в оперативне управління комунальному некомерційному підприємстві «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області з комунального некомерційного підприємства  «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, що додається.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики                              (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю. Ю.).

 

 

Голова ради                                                                                        М.Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту