Про надання  погодження  щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування  надрами з метою   видобування вапняків Новоселицького родовища
02.11.2020
П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
02.11.2020

Про  передачу транспортного  засобу ВАЗ 2107

Сорок сьома  сесія  УІІ скликання

( позачергова)

30.10.2020                              м.Перечин                                    №   712

Про  передачу транспортного  засобу ВАЗ 2107

Відповідно до статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В., районна рада вирішила:

1. Передати транспортний засіб ВАЗ 2107 АО 3089 АТ в оперативне управління комунальному некомерційному підприємстві «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області з комунального некомерційного підприємства  «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, що додається.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики                              (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю. Ю.).

Голова ради                                                                                        М.Ласкін