Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району

Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району
Інформаційне повідомлення

Закарпатської області

Двадцять третя  сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2018 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про передачу об’єкта спільної

комунальної власності територіальних

громад сіл, міста Перечинського району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, розглянувши депутатське звернення депутата Перечинської районної ради Поприка Василя Івановича від 06 лютого 2018 року, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 25 лютого 2016 року №68 “Про звернення до районної ради про передачу комунального майна районної ради до міської комунальної власності” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати будівлю Перечинської дитячої музичної школи, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 91 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської об’єднаної територіальної громади.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін