Про передачу в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради комунального майна
23.04.2018
Про передачу в оренду комунального майна
23.04.2018
Показати всі

Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Двадцять четверта   сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

 

18.04.2018                               м.Перечин                                    №      423

 

 

Про передачу об’єкта спільної

комунальної власності територіальних

громад сіл, міста Перечинського району

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, розглянувши лист  Перечинської міської ради від 12 квітня 2018 року №358/01-14, лист Перечинської центральної районної лікарні від 16 квітня 2018 року №115/2018  на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Вилучити з оперативного управління Перечинської центральної районної лікарні будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж), що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 шляхом виділення в окрему облікову одиницю (інвентарний об’єкт).
  2. Передати будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж) Перечинської центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади для забезпечення діяльності та функціонування новоутвореного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова ради                                                                          М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту