Про передачу в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради комунального майна
Про передачу в оренду комунального майна

Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району

Двадцять четверта   сесія  УІІ скликання

18.04.2018                               м.Перечин                                    №      423

Про передачу об’єкта спільної

комунальної власності територіальних

громад сіл, міста Перечинського району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, розглянувши лист  Перечинської міської ради від 12 квітня 2018 року №358/01-14, лист Перечинської центральної районної лікарні від 16 квітня 2018 року №115/2018  на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Вилучити з оперативного управління Перечинської центральної районної лікарні будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж), що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 шляхом виділення в окрему облікову одиницю (інвентарний об’єкт).
  2. Передати будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж) Перечинської центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади для забезпечення діяльності та функціонування новоутвореного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                          М.І.Ласкін