Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району

Про вихід Перечинської районної ради із засновників бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа
16.04.2018
16.04.2018

Закарпатської області

Позачергова 24  сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2018 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про передачу об’єкта спільної

комунальної власності територіальних

громад сіл, міста Перечинського району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, розглянувши лист  Перечинської міської ради від 12 квітня 2018 року №358/01-14  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати будівлю психоневрологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж) Перечинської центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади для забезпечення діяльності та функціонування новоутвореного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін