Про передачу нежитлових приміщень за адресою м.Перечин, пров.Ужанський,5 у власність Перечинської міської ради

Про передачу вбудованих приміщень за адресою м.Перечин,площа Народна,19 у власність Перечинської міської ради
03.03.2020
Про скликання сорокової сесії районної ради УІІ скликання
04.03.2020

Закарпатської області

____________________  сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2020 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про передачу нежитлових приміщень,

що знаходяться за адресою м.Перечин

пров.Ужанський, 5 із спільної комунальної

власності територіальних громад сіл,

міста Перечинського району у власність

Перечинської міської ради

Відповідно статей 43, 60, пункту 10 розділу V Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 06 лютого 2020 року №730  “Про надання згоди на прийом об’єктів нерухомості”, беручи до уваги рекомендації комісії, утвореної розпорядженням голови районної ради від 20.01.2020 року №02/01-05 (протокол засідання комісії від 23 січня 2020 року) та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради нежитлові приміщення (в яких розміщується Перечинський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)), що знаходяться за адресою м.Перечин, провулок Ужанський, 5.
  2. Встановити, що з моменту переходу права власності на об’єкт передачі до Перечинської міської ради договір №1 на закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району на праві оперативного управління від 10.04.2012 року зберігає чинність для нового власника.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) спільно з Перечинським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  (Янцо І.Т.) здійснити необхідні організаційно-правові заходи, пов’язані з передачею зазначеного майна згідно з чинним законодавством.
  4. Перечинській міській раді здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо прийняття, зазначеного в пункті 1 цього рішення майна згідно з чинним законодавством.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін