Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району Закарпатської області в комунальну власність територіальних громад

Про надання дозволу на проведення капітального ремонту
16.11.2020
Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645 “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” (із змінами від 20.02.2020 року, від 17.03.2020 року, від 23.03.2020 року, від 22.05.2020 року, від 30.07.2020 року, від 01.10.2020 року)
16.11.2020

Сорок восьма  сесія  VII скликання

( позачергова)

•      м.Перечин                                    №  716

Про передачу майна спільної комунальної

власності територіальних громад сіл, міста

Перечинського району Закарпатської області

в комунальну власність територіальних громад

Відповідно до ст. 43, 60, пункту 10 розділу 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” із змінами, беручи до уваги рішення позачергової 18 сесії Перечинської міської ради сьомого скликання  № 874 від 6 листопада 2020 року “Про надання згоди на  прийняття нерухомого майна в комунальну власність Перечинської міської ради закарпатської області», рішення тридцять восьмої сесії Т.-Реметівської сільської ради сьомого скликання № 634 від 13 жовтня 2020 року «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади села Тур’ї  Ремети об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району», районна рада вирішила:

1. Передати майновий комплекс КСП „ТУРпрес”, який розташований за адресою: м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 (загальна площа 1245кв.м.) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Тур’я-Реметівській сільській раді.
  2. Передати приміщення ветаптеки, яке розташоване за адресою: м.Перечин, пл.Народна, 2 (загальна площа 26кв.м.) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Дубриницькій сільській раді.
  3. Передати будівлю адмінбудинку районної ради, яка розташована за адресою: м.Перечин, пл.Народна, 16 (загальна площа 1074кв.м) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинській міській раді Закарпапатської області.
  4. Передати нежитлові приміщення (Перечинський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які розташовані за адресою: м.Перечин, пр.Ужанський, 5 (загальна площа 284кв.м.) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Тур’я-Реметівській сільській раді.
  5. Передати вбудовані приміщення, в яких знаходиться дитяча бібліотека, які розташовані за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська, 4 (загальна площа 263кв.м.) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинській міській раді Закарпапатської області.
  6. Передати вбудовані приміщення (КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр»), які розташовані за адресою: м.Перечин, пл.Народна, 19 (загальна площа 90кв.м.) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинській міській раді Закарпапатської області.
  7. Передати будівлю районного будинку культури та дозвілля, який розташований за адресою: м.Перечин, вул. Ужгородська, 20 (загальна площа 3522кв.м.) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинській міській раді Закарпапатської області.
  8. Передати будівлі та споруди Перечинської центральної районної лікарні, які розташовані за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська, 8. (Загальна площа 4713кв.м.) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинській міській раді Закарпапатської області.
  9. Передати будівлю та споруди терапевтичного корпусу Перечинської центральної районної лікарні, яка розташована за адресою: м.Перечин, вул. Садова, 59 (загальна площа 4825кв.м.) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинській міській раді Закарпапатської області.
  10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради М.Петрішка та постійні комісії районної ради.

Голова ради                                                                                        М. Ласкін