Поіменне голосування від 10 листопада 2020 року
10.11.2020
Про надання дозволу на проведення капітального ремонту
16.11.2020

Сорок восьма  сесія  VІІ скликання

( позачергова)

•     м.Перечин                                    №   713

Про передачу комунального некомерційного

підприємства  «Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради Закарпатської області

до комунальної власності Перечинської міської ради

Закарпатської області

Відповідно до Бюджетного, Цивільного та Господарського кодексів України, ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”,  постанови Кабінету Міністрів України № 1482 від 21 вересня 1998 року “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” із змінами, беручи до уваги рішення позачергової 18 сесії Перечинської міської ради сьомого скликання  № 873 від 6 листопада 2020 року “Про надання згоди на  прийняття КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області до комунальної власності Перечинської міської ради Закарпатської області, районна рада вирішила:

1. Передати юридичну особу – комунальне некомерційне підприємство “Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ – 01992386),  до комунальної власності Перечинської міської ради Закарпатської області.
  2. Перечинській районній раді Закарпатської області вийти зі складу засновників комунального некомерційного підприємства “Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови

районної ради М.Петрішка та постійні комісії районної ради.

Голова ради                                                                                        М. Ласкін