Про передачу бюджетних установ закладів охорони здоров’я та майна цих установ із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської об’єднаної територіальної громади

Додаток до РПЗ на 2018 рік ( із змінами від 19.02.2018р., протокол № 3)
26.02.2018
Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Перечинського району на 2018 рік
28.02.2018

Закарпатської області

Двадцять третя  сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2018 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про передачу бюджетних установ

закладів охорони здоровя та майна

цих установ із спільної комунальної

власності територіальних громад сіл,

міста Перечинського району у власність

Перечинської об’єднаної територіальної

громади

Відповідно до пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, розглянувши депутатське звернення депутата Перечинської районної ради Поприка Василя Івановича від 12 лютого 2018 року, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 07 грудня 2017 року №137 “Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Перечинської міської  об’єднаної громади бюджетних установ та майна цих установ”, беручи до уваги лист-погодження Перечинської районної державної адміністрації від 01 березня 2018 року №01-27/52  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади такі бюджетні установи закладів охорони здоров’я та майно цих установ:

– амбулаторія загальної практики сімейної медицини м.Перечин, вул.Ужанська, 8;

–   амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Зарічово, вул.Миру, 53;

– амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Сімер, вул.Карпатська, 65;

–    фельдшерсько-акушерський пункт с.Ворочово, 228 “А”;

–    фельдшерсько-акушерський пункт с.Сімерки, вул.Центральна, 114.

1. Перечинській районній державній адміністрації (сектору охорони здоров’я Гавриляк І.С.) здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо передачі, зазначених в пункті 1 цього рішення бюджетних установ та майна цих установ згідно з чинним законодавством.
  2. Перечинській міській об’єднаній територіальній громаді здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо прийняття, зазначених в пункті 1 цього рішення бюджетних установ та майна цих установ згідно з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю..Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін