Про передачу бюджетних установ культури та майна цих установ із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади (бібліотечний фонд бібліотек-філій сіл Ворочово, Зарічово, Сімер, Сімерки)

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
20.02.2018
Про передачу бюджетної установи- Перечинська дитяча музична школа та майна цієї установи із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади
21.02.2018

Закарпатської області

Двадцять третя  сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2018 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про передачу бюджетних установ

культури та майна

цих установ із спільної комунальної

власності територіальних громад сіл,

міста Перечинського району у власність

Перечинської міської об’єднаної

територіальної громади

(бібліотечний фонд бібліотек-філій

сіл Ворочово, Зарічово, Сімер, Сімерки)

Відповідно до пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, розглянувши депутатське звернення депутата Перечинської районної ради Поприка Василя Івановича від 12 лютого 2018 року, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 07 грудня 2017 року №137 “Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Перечинської міської  об’єднаної громади бюджетних установ та майна цих установ”, рішення президії районної ради від 20 лютого 2018 року  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади такі бюджетні установи закладів культури та майно цих установ:

– бібліотечний фонд бібліотек-філій сіл Зарічово, Ворочово, Сімер, Сімерки.

1.   Перечинській районній державній адміністрації (відділу культури Пекар М.І.) здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо передачі, зазначених в пункті 1 цього рішення бюджетних установ та майна цих установ згідно з чинним законодавством.
  2. Перечинській міській об’єднаній територіальній громаді здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо прийняття, зазначених в пункті 1 цього рішення бюджетних установ та майна цих установ згідно з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Перечинської районної державної адміністрації Чомоляк М.І.  та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації      (Шеян Ю..Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін