Про передачу вбудованих приміщень дитячої бібліотеки у власність Перечинської міської ради
03.03.2020
Про передачу вбудованих приміщень за адресою м.Перечин,площа Народна,19 у власність Перечинської міської ради
03.03.2020

Про передачу будівлі районного будинку культури у власність Перечинської міської ради

Закарпатської області

____________________  сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2020 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про передачу будівлі районного будинку

культури та дозвілля із спільної комунальної

власності територіальних громад сіл,

міста Перечинського району у власність

Перечинської міської ради

Відповідно статей 43, 60, пункту 10 розділу V Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 06 лютого 2020 року №730  “Про надання згоди на прийом об’єктів нерухомості”, беручи до уваги  рекомендації комісії, утвореної розпорядженням голови районної ради від 20.01.2020 року №02/01-05 (протокол засідання комісії від 23 січня 2020 року)  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради будівлю районного будинку культури та дозвілля, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 20 із збереження її статусу та функціонально-цільового призначення.
  2. Встановити, що з моменту переходу права власності на об’єкт передачі до Перечинської міської ради договір №5 на закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району на праві оперативного управління від 07.06.2012 року та договір №14 на закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району на праві оперативного управління від 20.03.2018 року зберігають чинність для нового власника.
  3. Перечинській районній державній адміністрації (сектору  культури, молоді та спорту Пекар М.І.) здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо передачі, зазначеного в пункті 1 цього рішення майна згідно з чинним законодавством.
  4. Перечинській міській раді здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо прийняття, зазначеного в пункті 1 цього рішення майна згідно з чинним законодавством.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації      (Шеян Ю..Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін