Про передачу будівлі адмінбудинку районної ради із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської ради

Шановні підприємці Перечинщини!
04.09.2020
Розпорядження про скликання сесії районної ради
14.09.2020
Показати всі

Про передачу будівлі адмінбудинку районної ради із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської ради

У К Р А Ї Н А

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Закарпатської області

____________________  сесія VII скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Від                           2020 року           №                                                      проект

          м.Перечин

 

Про передачу будівлі адмінбудинку

районної ради із спільної комунальної

власності територіальних громад сіл,

міста Перечинського району у власність

Перечинської міської ради

 

Відповідно статей 43, 60, пункту 10 розділу V Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 06 лютого 2020 року №730  “Про надання згоди на прийом об’єктів нерухомості”, беручи до уваги рекомендації комісії, утвореної розпорядженням голови районної ради від 20.01.2020 року №02/01-05 (протокол засідання комісії від 23 січня 2020 року) та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Передати будівлю адмінбудинку районної ради балансовою вартістю 1066719,00 грн., що знаходиться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 16 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради.
  2. Встановити, що з моменту переходу права власності на об’єкт передачі до Перечинської міської ради договір оренди №43 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району від 02.01.2018 року, договір оренди №44 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району від 02.01.2018 року та договір №12 безоплатного користування (позички) майна від 22.12.2014 року (із змінами) зберігають чинність для нового власника до закінчення терміну їх дії.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.)  спільно з відділом фінансово-господарського забезпечення районної ради (Гренцер Л.В.) здійснити необхідні організаційно-правові заходи,  пов’язані з передачею зазначеного майна згідно з чинним законодавством.
  4. Перечинській міській раді здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо прийняття, зазначеного в пункті 1 цього рішення майна згідно з чинним законодавством.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту