Про затвердження ліквідаційного балансу ПКСП “ТУРпрес”
03.03.2020
Про передачу вбудованих приміщень дитячої бібліотеки у власність Перечинської міської ради
03.03.2020

Про передачу адмінбудівлі районної ради у власність Перечинської міської ради

Закарпатської області

____________________  сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2020 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про передачу будівлі адмінбудинку

районної ради із спільної комунальної

власності територіальних громад сіл,

міста Перечинського району у власність

Перечинської міської ради

Відповідно статей 43, 60, пункту 10 розділу V Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 06 лютого 2020 року №730  “Про надання згоди на прийом об’єктів нерухомості”, беручи до уваги рекомендації комісії, утвореної розпорядженням голови районної ради від 20.01.2020 року №02/01-05 (протокол засідання комісії від 23 січня 2020 року) та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради будівлю адмінбудинку районної ради, що знаходиться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 16.
  2. Встановити, що з моменту переходу права власності на об’єкт передачі до Перечинської міської ради договір оренди №43 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району від 02.01.2018 року, договір оренди №44 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району від 02.01.2018 року та договір №12 безоплатного користування (позички) майна від 22.12.2014 року (із змінами) зберігають чинність для нового власника до закінчення терміну їх дії.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.)  спільно з відділом фінансово-господарського забезпечення районної ради (Гренцер Л.В.) здійснити необхідні організаційно-правові заходи,  пов’язані з передачею зазначеного майна згідно з чинним законодавством.
  4. Перечинській міській раді здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо прийняття, зазначеного в пункті 1 цього рішення майна згідно з чинним законодавством.
  5.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін