Про надання в оренду вбудованих нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2

П Р О Т О К О Л постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики від 10 листопада 2017р.
15.11.2017
Відбувся конкурс

Двадцята сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2017 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про надання в оренду вбудованих

нежитлових приміщень, що знаходяться

за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Дудкіна Вячеслава  Валерійовича від 08 листопада 2017 року про надання в оренду вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 26,0 м.кв., що знаходяться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2, на виконання розпорядження голови районної ради від 14 листопада 2017 року №59/01-05 “Про питання оренди вбудованих нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити висновок про вартість майна – вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 26,0 м.кв. (літ.А), що знаходяться за адресою м.Перечин, пл..Народна, 2 в сумі 187165,00 гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Дудкіну Вячеславу Валерійовичу, місце проживання (податкова адреса): м.Перечин, вул.Маяковського, 13 вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 26,0 м.кв. (літ.А), що знаходяться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2 для розміщення торговельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи строком на 2 роки 11 місяців.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним у пункті 2 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін