Про надання в оренду приміщень Перечинській міській раді

Про надання в оренду складських приміщень, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93

Закарпатської області

_________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2018 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про надання в оренду складських

приміщень, що знаходяться за адресою

м.Перечин, вул.Ужгородська, 93

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Короля Олександра Юрійовича від 15 травня 2018 року про надання в оренду складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 126,6 м.кв., що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93, на виконання розпорядження голови районної ради від 22 травня 2018 року №42/01-05 “Про питання оренди складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити висновок про вартість майна – складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 126,6 м.кв. (літ.В), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93, в сумі 30257,00 гривень (тридцять тисяч двісті п’ятдесят сім грн.), визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Королю Олександру Юрійовичу, місце проживання (податкова адреса): (конфіденційна інформація) складські приміщення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 126,6 м.кв., а саме: склади поз.№3, №4 (літ.В), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 для розміщення майстерні з технічного обслуговування та ремонту автомобілів строком на 2 роки 11 місяців.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним у пункті 2 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін