Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки кадастровий номер 2123284500:02:019:0009, цільове призначення- для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв»язку, розташованої за межами населених пунктів на території Туричківської сільської ради Перечинського району Закарпатської області
27.12.2017
Про надання в оренду приміщень фінансовому управлінню Перечинської районної державної адміністрації
27.12.2017

Про надання в оренду приміщень Перечинській районній державній адміністрації

Двадцять друга   сесія  УІІ скликання

21.12.2017                              м.Перечин                                    №      376

Про надання в оренду приміщень

Перечинській районній державній

адміністрації

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист Перечинської районної державної адміністрації  від 14.12.2017 року № 412/01-31 щодо надання в оренду приміщень та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Надати в оренду Перечинській районній державній адміністрації приміщення загальною площею  354,5  м.кв., що знаходяться в будівлі за адресою м.Перечин, пл.Народна, 16 та позначені в інвентарній справі №900 за №№  8, 9, 10, 15, 16, 21, 22, 23, 24 – 1 поверх, №№3, 4, 5, 6, 8, 9, 11 – 2 поверх, №№16, 17, 18, 1а – 3 поверх, №7 – підвальний поверх (літ.А) для розміщення структурних підрозділів райдержадміністрації строком на 2 роки 11 місяців.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін