Про надання в оренду складських приміщень, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93

Про надання в оренду приміщень Перечинській міській раді

Закарпатської області

__________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2018 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про надання в оренду приміщень

Перечинській міській раді

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист Перечинської міської ради від 17 травня 2018 року №510/01-14 щодо надання в оренду приміщень та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Надати в оренду Перечинській міській раді приміщення №17 (літ.А, перший поверх) та приміщення №7 (літ.А, другий поверх) загальною площею 25,2 м.кв., що знаходяться в будівлі за адресою м.Перечин, пл.Народна, 16 для  розміщення структурних підрозділів міської ради строком до 19 лютого 2021 року включно.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди №45 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 20.03.2018 року, укладеного між Перечинського районною радою та Перечинською міською радою шляхом укладення додаткової угоди з урахуванням прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткової угоди до договору оренди №45 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 20.03.2018 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін