Про передачу в оперативне управління відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради комунального майна
21.03.2018
Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району
21.03.2018
Показати всі

Про надання в оренду приміщень Перечинській міській раді

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  16.03.2018                             м.Перечин                                    №  409

 

 

 Про надання в оренду приміщень

Перечинській міській раді

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист Перечинської міської ради щодо надання в оренду приміщень та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

  1. Надати в оренду Перечинській міській раді приміщення загальною площею  101,4 м.кв., що розташовані на першому поверсі, будівлі за адресою м.Перечин, пл.Народна, 16 та позначені в інвентарній справі №900 за №№ 4, 5, 6, 7, 18 (літ.А) для  розміщення структурних підрозділів міської ради строком на  2 (два) роки 11 місяців.           .
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення, договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

      Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту