Про передачу в оперативне управління відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради комунального майна
21.03.2018
Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району
21.03.2018

Про надання в оренду приміщень Перечинській міській раді

Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

16.03.2018                             м.Перечин                                    №  409

Про надання в оренду приміщень

Перечинській міській раді

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист Перечинської міської ради щодо надання в оренду приміщень та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Надати в оренду Перечинській міській раді приміщення загальною площею  101,4 м.кв., що розташовані на першому поверсі, будівлі за адресою м.Перечин, пл.Народна, 16 та позначені в інвентарній справі №900 за №№ 4, 5, 6, 7, 18 (літ.А) для  розміщення структурних підрозділів міської ради строком на  2 (два) роки 11 місяців.           .
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення, договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін