Про внесення змін до договору купівлі-продажу
23.07.2018
Проведено засідання комісії
27.07.2018

Про надання в оренду комунального майна

_________________   сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2018 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про надання в оренду

комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю “БМ&H” від 24 травня 2018 року, на виконання розпорядження голови районної ради від 17 липня 2018 року №56/01-05 “Про питання оренди частини приміщення терапевтичного корпусу Перечинської центральної районної лікарні” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити висновок про вартість майна – частини приміщення №11, розміщеного на першому поверсі терапевтичного корпусу Перечинської центральної районної лікарні загальною площею 45,27 м.кв. (літ.АА’), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Садова, буд.59  в сумі 241380,00 гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю “БМ&H”, юридична адреса: м.Хуст, вул.Свободи, 21 частину приміщення №11 (літ.АА’) загальною площею 45,27 м.кв, що знаходиться на першому поверсі терапевтичного корпусу Перечинської центральної районної лікарні за адресою м.Перечин, вул.Садова, буд.59., для розміщення аптечного закладу з продажу готових ліків населенню без проведення конкурсу, як єдиному заявнику, який подав заяву про оренду даного об’єкта, строком на 2 (два) роки 11 місяців.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І.. на підписання з орендарем, зазначеним в пункті 2 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін