Про надання дозволу на розробку детального плану території на розі вулиць Центральна та Тканка в селі Тур’я-Ремета Перечинського району

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік
02.07.2018
Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоселицької сільської ради
03.07.2018

ТУР’Я – РЕМЕТІВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

Двадцять перша сесія VІІ скликання

від 26 червня 2018 року  № 296

с. Тур’я-Ремета

Про надання дозволу на розробку

детального плану території на розі

вулиць Центральна та Тканка в селі

Тур’я-Ремета Перечинського району

На підставі п.3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись статтею 12 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розробку детального плану на розі вулиць Центра-льна та Тканка в селі Тур’я-Ремета Перечинського району.
  2. 3амовником розроблення містобудівної документації, визначеної в п.1, визначити виконавчий комітет Тур’я-Реметівської сільської ради.
  3. Виконавчому комітету сільської ради забезпечити:

– оприлюднення прийнятого рішення щодо розроблення детального плану території;

– проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту;

– подання завершеного проекту містобудівної документації на засідання сесії сільської ради для затвердження.

1. Відповідальною особою за забезпечення роботи з розгляду пропозицій громадськості призначити секретаря ради Ярчича П.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, обслуговування населення, житлово-комунального і сільського господарства та екології (Крупчинський Ю.).

Сільський  голова                                                     М. Біган