Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645  “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” (із змінами від 20.02.2020 року, від 17.03.2020 року, від 23.03.2020 року, від 22.05.2020 року)
03.08.2020
Про внесення  змін до рішення сільської ради від 11   червня   2020   року № 641 « Про затвердження  Правил благоустрою  Порошківської  сільської ради»  до  пункту   5. розділу IІ. Порядку здійснення благоустрою та утримання території об’єктів благоустрою
03.08.2020

Про надання згоди на отримання благодійної допомоги (пожертви)

Сорок четверта  сесія  УІІ скликання

(позачергова)

30.07.2020                                      м.Перечин                                    №   694

Про надання згоди на отримання

благодійної допомоги (пожертви)

Відповідно до  Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року № 1222 «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту , культури, науки , спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» та від 17 серпня 1998 року № 1295 «Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконання робіт», висновків засідань постійних комісій районної ради, районна рада вирішила:

1. Надати згоду на отримання від товариства з обмеженою відповідальністю «ЕПАМ СИСТЕМЗ» благодійної допомоги (пожертви) у вигляді майна, яке може бути використано або передано третій стороні для використання виключно за цільовим призначенням.
  2. Благодійна допомога (пожертва), визначена п.1 цього рішення, приймається від імені та в інтересах територіальної громади Перечинського району Закарпатської області та передаватиметься у власність виключно за цільовим призначенням, визначеним Договором пожертви.
  3. Визначити Перечинську районну раду Закарпатської області отримувачем благодійної допомоги(пожертви), визначеної п.1 цього рішення.
  4. Доручити голові Перечинської районної ради Закарпатської області утворити комісію з приймання-передачі благодійної допомоги (пожертви) та визначення переліку об’єктів для її цільового використання.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова ради                                                                                     М.І. Ласкін