Про внесення змін та доповнень до Програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки (із змінами від 10.10.2017року )
27.12.2018
Про внесення змін до районної цільової програми «Власний дім» на 2016-2020 роки” ( з внесеними змінами 26 жовтня 2017 року та 14 червня 2018 року)
27.12.2018

Тридцята    сесія  УІІ скликання

20.12.2018                             м.Перечин                                    №     515

Про надання згоди на безоплатну передачу

друкованої продукції Національної академії

педагогічних наук України

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення районної ради від 24.12.2015 р. № 45 «Про делегування повноважень районної ради VII скликання районній державній адміністрації»,  керуючись частиною 2 статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист Перечинської районної державної адміністрації від 05.11.2018 року № 353/01-31 про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України  , районна рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України з державної власності у власність закладів культури , що належать до сфери управління відділу культури Перечинської районної державної адміністрації згідно додатку.
  2. Відділу культури районної державної адміністрації (Пекар М.І.) здійснити приймання безоплатної друкованої продукції від Національної академії педагогічних наук України .
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради   з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю. Ю.).

Голова   ради                                                                             М.І.Ласкін

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення 29 сесії районної ради сьомого скликання «Про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України»

На адресу Перечинської районної державної адміністрації надійшло звернення Національної академії педагогічних наук України, щодо безоплатної передачі друкованої продукції для потреб комунальних закладів та установ Перечинського району. Відповідно до указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні» та «Про деякі заходи щодо державної підтримки книговидавничої справи та популяризації читання в Україні» за державні кошти, Національною академією педагогічних наук України було видано навчальну, наукову та довідкову літературу, що забезпечуватиме якісний психолого-педагогічний і методичний супровід навчально-виховного процесу на різних освітніх рівнях (дошкільна, середня, професійно-технічна, вища та післядипломна освіта). Враховуючи вищевикладене, даним проектом рішення районної ради пропонується надати згоду та прийняти від Національної академії педагогічних наук України у спільну власність територіальних громад сіл, міста Перечинського району друковану продукцію.

В.о. начальника відділу культури

Перечинської районної державної адміністрації                      М. Худецька

до рішення   районної ради

20.12.2018 №  515