Про надання в оренду приміщень Товариству з обмеженою відповідальністю «Редакція Перечинської районної газети «Народне слово»

Про районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік
27.11.2019
Про  зміни  до  Програми розвитку туризму в Перечинському районі на 2016 – 2020 роки (із змінами від 22.12.2016 року, від 16.03.2018  року, від 14.03.2019 року)

Закарпатської області

__________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про надання в оренду приміщень

Товариству з обмеженою відповідальністю

«Редакція Перечинської районної газети

«Народне слово»

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 2 статті 9 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю

«Редакція Перечинської районної газети «Народне слово» від 27 листопада 2019 року щодо надання в оренду приміщень та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Надати в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Редакція Перечинської районної газети «Народне слово» (код ЄДРПОУ 02472625), юридична адреса: м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 приміщення №6, №7, №22 (літ.А), загальною площею  36,5 м.кв., які розміщені на другому поверсі виробничого корпусу Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «Турпрес» за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 для  забезпечення статутної діяльності товариства строком на 15 (п’ятнадцять) років з орендною платою 1 (одна) гривня на рік.
  2. Відділу комунального майна та в’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати та забезпечити укладення з орендарем договору оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним у пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін