Про надання в оренду приміщень Товариству з обмеженою відповідальністю «Редакція Перечинської районної газети «Народне слово»

Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних відділеннях закладів загальної середньої освіти району на 2020 рік
17.12.2019
Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 “Про районний бюджет на 2019 рік” (із змінами від 14.03.2019 року, від 27.06.2019 року, від 08.08.2019 року, від 31.10.2019 року)
17.12.2019

Тридцять сьома сесія  УІІ скликання

12.12.2019                           м.Перечин                                    №    643

Про надання в оренду приміщень

Товариству з обмеженою відповідальністю

«Редакція Перечинської районної газети

«Народне слово»

\

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 2 статті 9 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція Перечинської районної газети «Народне слово» від 27 листопада 2019 року щодо надання в оренду приміщень та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Надати в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Редакція Перечинської районної газети «Народне слово» (код ЄДРПОУ 02472625), юридична адреса: м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 приміщення №6, №7, №22 (літ.А), загальною площею  36,5 м.кв., які розміщені на другому поверсі виробничого корпусу Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «Турпрес» за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 для  забезпечення статутної діяльності товариства строком на 15 (п’ятнадцять) років з орендною платою 1 (одна) гривня на рік.
  2. Відділу комунального майна та в’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати та забезпечити укладення з орендарем договору оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним у пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін