Про припинення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва,,Турпрес” Перечинської районної ради шляхом ліквідації
23.04.2019
Дорогі жителі Перечинщини!

Про надання в оренду квартирно-експлуатаційному відділу м.Мукачеве комунального майна

Закарпатської області

_______________  сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про надання в оренду

квартирно-експлуатаційному

відділу м.Мукачеве комунального

майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист квартирно-експлуатаційного відділу м.Мукачеве від 27.03.2019 року №652, лист-погодження Перечинської центральної районної лікарні від ___________ року №_______ та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики районна рада вирішила:

1. Надати в оренду квартирно-експлуатаційному відділу м.Мукачеве комунальне майно – приміщення господарського корпусу Перечинської центральної районної лікарні загальною площею 241,0 м.кв., що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 й позначені в інвентарній справі №40 за №№ 2, 3.4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 (літ.Є) для розміщення Перечинського районного військового комісаріату строком на 2 (два) роки 11 місяців.
  2. Відділу комунального майна та в’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати та забезпечити укладання з орендарем договору оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради (Петрішко М.М.) та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін