Про   зміну назви Тур’я-Пасіцької сільської ради Перечинського району Закарпатської області
04.07.2019
Про   припинення шляхом ліквідації комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради
04.07.2019

Про   надання в оренду квартирно-експлуатаційному відділу м.Мукачеве комунального майна

Тридцять четверта  сесія  УІІ скликання

27.06.2019                              м.Перечин                                    №    581

Про   надання в оренду

квартирно-експлуатаційному

відділу м.Мукачеве комунального

майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист квартирно-експлуатаційного відділу м.Мукачеве від 27.03.2019 року № 652, беручи до уваги лист-погодження Перечинської центральної районної лікарні від 26.04.2019 року №152/2019 та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики районна рада вирішила:

1. Надати в оренду квартирно-експлуатаційному відділу м.Мукачеве комунальне майно – приміщення господарського корпусу Перечинської центральної районної лікарні загальною площею 241,0 м.кв., що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 й позначені в інвентарній справі №40 за №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 (літ.Є) для розміщення  Перечинського  районного  військового комісаріату строком на 2 (два) роки 11 місяців.
  2. Відділу комунального майна та в’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати та забезпечити укладання з орендарем договору оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради (Петрішко М.М.) та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін