Про надання в оперативне управління Перечинській районній державній  адміністрації комунального майна

Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік
22.11.2019
Про  програму  ефективного використання майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, міста  Перечинського району на 2020-2024 роки
25.11.2019

Україна                 проект

_____________ сесія VІІ скликання

Від                         2019 року              №_______

м.Перечин

Про надання в оперативне управління

Перечинській районній державній

адміністрації комунального майна

Відповідно до статей 43, 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 137 Господарського кодексу України,  розглянувши лист Перечинської районної державної адміністрації від 25.10.2019 року №415/01-31, районна рада вирішила:

1. Надати в оперативне управління Перечинській районній державній адміністрації приміщення загальною площею 7,5 м.кв. поз.№1 (літ.А), розміщене на другому поверсі виробничого корпусу Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «Турпрес», що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 для розміщення архівного сектору Перечинської РДА.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з користувачем, зазначеним в пункті 1 даного рішення договору на закріплення майна на праві оперативного управління з урахуванням цього рішення та рішень районної ради від 22.05.2003 року №143 та від 11.03.2004 року №233.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з користувачем договору на закріплення майна на праві оперативного управління згідно прийнятого рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                               М.І. Ласкін