Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік
17.12.2019
  П Р О Т О К О Л    засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
18.12.2019

Про надання в оперативне управління Перечинській районній державній  адміністрації комунального майна

Тридцять сьома сесія  УІІ скликання

12.12.2019                           м.Перечин                                    №   646

Про надання в оперативне управління

Перечинській районній державній

адміністрації комунального майна

Відповідно до статей 43, 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 137 Господарського кодексу України,  розглянувши лист Перечинської районної державної адміністрації від 25.10.2019 року №415/01-31, районна рада вирішила:

1. Надати в оперативне управління Перечинській районній державній адміністрації приміщення загальною площею 7,5 м.кв. поз.№1 (літ.А), розміщене на другому поверсі виробничого корпусу Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «Турпрес», що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 для забезпечення архівного сектору Перечинської РДА.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з користувачем, зазначеним в пункті 1 даного рішення договору на закріплення майна на праві оперативного управління з урахуванням цього рішення та рішень районної ради від 22.05.2003 року №143 та від 11.03.2004 року №233.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з користувачем договору на закріплення майна на праві оперативного управління згідно прийнятого рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                               М.І. Ласкін