Про надання  погодження  щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування  надрами з метою   видобування вапняків Новоселицького родовища

Про передачу транспортного засобу ВАЗ 2107
30.10.2020
Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області за ІІІ квартал 2020 року
30.10.2020

Закарпатської області

Сорок сьома  сесія УІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                  проект

від                          року  №               м.Перечин                          ___________

Відповідно до статей 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Кодексу України про надра, Постанови Кабінету  Міністрів України  від 23 вересня  2020 року № 993 «Про затвердження Порядку  проведення  аукціонів з продажу  спеціальних дозволів на користування надрами» , розглянувши та обговоривши лист державної служби геології та надр України  від 24.09.2020 року  № 14461/12-20   про  надання  погодження  щодо  продажу  на аукціоні  спеціального  дозволу  на користування надрами  з метою  видобування вапняків  Новоселицького родовища , рішення тридцять сьомої сесії   Новоселицької сільської ради  від 19 жовтня 2020 року № 204 « Про погодження  щодо продажу  на аукціоні спеціального  дозволу на користування надрами  з метою  видобування вапняків Новоселицького родовища» , районна рада вирішила:

1. Надати погодження щодо продажу  на  аукціоні спеціального дозволу на користування  надрами з метою видобування вапняків  Новоселицького  родовища, що знаходиться на території   Перечинського району Закарпатської області .
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісії районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури ( Цвік Й.І.).

Голова районної ради                           М.І.Ласкін