Про Програму розвитку фізичної культури і спорту у Перечинському районі на  2020 рік
06.10.2020
Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності
06.10.2020

Про надання дозволу на списання основних засобів

Сорок шоста  сесія  УІІ скликання

01.10.2020                              м.Перечин                                    № 706

Про надання дозволу

на списання основних засобів

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста району від 12.12.2012 № 264, клопотання сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації                       від 18.08.2020 № 24/01-12, районна рада вирішила:

1. Надати дозвіл сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації на списання з балансу Перечинського районного будинку культури основних засобів у зв’язку з фізичною та моральною зношеністю, недоцільністю ремонту та таких, що непридатні для подальшого використання згідно з додатком (додається)
  2. Завідувачу сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Пекар М.І.  забезпечити списання майна відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Дупина В.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування,  бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.) ; з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.) .

Голова ради                                                                                      М.Ласкін

Найменування Рік

випуску

Інвентарний

номер

Первісна вартість, грн Залишкова вартість,

грн

Експертна

оцінка

1 Кубань Г1А1-02 ГАЗ 53-12-01 1988 101500506 6902,5 6902,5 Звіт про оцінку

№177/07/120  від  27.07.2020 р.

Голова ради                                                                                      М.Ласкін