Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району

Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації
12.09.2019
Про внесення змін до районної Програми фінансової підтримки КНП ПРЦПМСД
16.09.2019

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Тридцять шоста  сесія   УІІ   скликання

РІШЕННЯ           Проект

Від ___________                               м.Перечин                                №_______

Про надання дозволу на списання майна,

що перебуває у спільній власності територіальних

громад сіл, міста району

Відповідно до статті 43, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 327 Цивільного кодексу України, рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 264 «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста району», розглянувши лист Перечинської районної державної адміністрації від   12 вересня 2019 року №  370/01-31 про надання дозволу на списання майна, враховуючи висновки постійних комісій районної ради, районна рада вирішила:

1. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації на списання з балансу майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району згідно з додатком.
  2. В.о. начальника відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації Зиковій С.І.  забезпечити списання майна відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.) ; з питань економічної реформи, планування,  бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова  ради                                                                   М.І.Ласкін

Перелік майна

спільної власності  територіальних громад сіл, міста, району,

що підлягає списанню