Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в урочищі Горбки в селі Тур’ї Ремета Перечинського району для розміщення об’єктів сонячної енергетики

П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
01.07.2019
Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік
02.07.2019

ТУР’Я – РЕМЕТІВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

Двадцять сьома сесія VІІ скликання

від 07 червня 2019 року   № 410

с. Тур’я-Ремета

Про надання дозволу на розробку

детального плану території земельної

ділянки в урочищі Горбки в селі

Тур’ї Ремета Перечинського району

для розміщення об’єктів сонячної

енергетики

На підставі п.3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись статтею 12 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 15,0 га в урочищі Горбки в селі Тур’ї Ремети Перечинського району для розміщення об’єктів сонячної енергетики.
  2. 3амовником розроблення містобудівної документації, визначеної в п.1, визначити виконавчий комітет Тур’я-Реметівської сільської ради.
  3. Виконавчому комітету сільської ради забезпечити:

– оприлюднення прийнятого рішення щодо розроблення детального плану території;

– проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту;

– подання завершеного проекту містобудівної документації на засідання сесії сільської ради для затвердження.

1. Відповідальною особою за забезпечення роботи з розгляду пропозицій громадськості призначити секретаря ради Ярчича П.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, обслуговування населення, житлово-комунального і сільського господарства та екології (Крупчинський Ю.).

Сільський  голова                                                     М. Біган