Про передачу комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області до комунальної власності Перечинської міської ради Закарпатської області
16.11.2020
Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району Закарпатської області в комунальну власність територіальних громад
16.11.2020
Показати всі

Про надання дозволу на проведення капітального ремонту

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Сорок восьма  сесія  VІІ скликання

( позачергова)

 

РІШЕННЯ

 

  •                       м.Перечин                                    №   714

 

Про надання дозволу

на проведення капітального ремонту

 

Відповідно до ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  беручи до уваги лист КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області від 03.11.2020 року № 1877/2020 щодо нагальної необхідності надання дозволу на проведення капітального ремонту по об’єкту «Капітальний ремонт систем холодного водопостачання та опалення КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області», районна рада вирішила:

 

  1. Надати дозвіл на проведення капітального ремонту по об’єкту «Капітальний ремонт систем холодного водопостачання та опалення КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської» області, який знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Ужанська,8 (літ. «Е», «З», «З’» інв.справи).
  2. Доручити директору КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської

районної ради Закарпатської області Данилаш В.В. забезпечити       дотримання вимог законодавства при проведенні капітального ремонту об’єкту, вказаного у п.1 цього рішення.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови   районної ради М.Петрішка та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я,  культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації ( Шеян Ю.Ю.).

 

Голова ради                                                                                         М. Ласкін

                                                                          

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту