16.11.2020
Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району Закарпатської області в комунальну власність територіальних громад
16.11.2020

Про надання дозволу на проведення капітального ремонту

Сорок восьма  сесія  VІІ скликання

( позачергова)

•                       м.Перечин                                    №   714

Про надання дозволу

на проведення капітального ремонту

Відповідно до ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  беручи до уваги лист КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області від 03.11.2020 року № 1877/2020 щодо нагальної необхідності надання дозволу на проведення капітального ремонту по об’єкту «Капітальний ремонт систем холодного водопостачання та опалення КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області», районна рада вирішила:

1. Надати дозвіл на проведення капітального ремонту по об’єкту «Капітальний ремонт систем холодного водопостачання та опалення КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської» області, який знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Ужанська,8 (літ. «Е», «З», «З’» інв.справи).
  2. Доручити директору КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської

районної ради Закарпатської області Данилаш В.В. забезпечити       дотримання вимог законодавства при проведенні капітального ремонту об’єкту, вказаного у п.1 цього рішення.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови   районної ради М.Петрішка та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я,  культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації ( Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                                         М. Ласкін