Про хід підготовки підприємств, установ, організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року
15.08.2019
22.08.2019

Про надання дозволу на проведення капітальних ремонтів комунального майна

Закарпатської області

_______________  сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про надання дозволу на

проведення капітальних ремонтів

комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши лист відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації від 06.08.2019 року №994/2019 та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики районна рада вирішила:

1. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації на проведення капітальних ремонтів об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8:

– будівлі Перечинської центральної районної лікарні (заміна вікон та дверей),

– будівлі стоматологічного відділення Перечинської центральної районної лікарні.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.) та заступника голови Перечинської районної державної адміністрації Чомоляк М.І..

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін