06.11.2019
Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна
06.11.2019

Про надання дозволу на проведення капітальних ремонтів комунального майна

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

31.10.2019                            м.Перечин                                    №  607

Про надання дозволу на

проведення капітальних ремонтів

комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши лист відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної  адміністрації від 06.08.2019 року №994/2019 та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації на проведення капітальних ремонтів об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8:

– будівлі Перечинської центральної районної лікарні (заміна вікон та дверей),

– будівлі стоматологічного відділення Перечинської центральної районної лікарні.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Перечинської районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.) .

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін