Про хід виконання районної програми забезпечення жителів району, які страждають на орфанні захворювання

Про хід виконання районної цільової Програми Власний дім на 2016-2020 роки
14.08.2019
Протокол № 36 засідання тридцять п”ятої сесіїї районної ради УІІ скликання
15.08.2019

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

36 сесія   УІІ   скликання

РІШЕННЯ ПРОЕКТ

Від___________2019року    № ____

м. Перечин

Про хід виконання  Районної програми

забезпечення жителів району, які

страждають на рідкісні (орфанні) захворювання

лікарськими засобами та відповідними харчовими

продуктами для спеціального дієтичного

споживання на 2016-2020 роки ( із змінами від 16.03.2017 року

від 14.06.2018року)

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію в.о.начальника відділу  охорони здоров’я районної державної адміністрації Зикової С.І. «Про хід виконання  районної Програми забезпечення жителів району, які страждають на рідкісні (орфанні) захворюваннялікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016-2020 роки  (із змінами від 16.03.2016 року, від 14.06.2018року),затвердженої рішенням районної ради від 30.06.2016 року № 147, районна рада

вирішила :

1. Інформацію в.о. начальника відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Зикової С.І. «Про хід виконання районної Програми забезпечення жителів району, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016-2020 роки  ((із змінами від 16.03.2016 року, від 14.06.2018року) , затвердженої рішенням районної ради від 30.06.2016 року № 147, прийняти до уваги (додається).
  2. Відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації (Зикова С.І.) контролювати та підвищувати ефективність заходів Програми щодо поліпшення якості життя пільгової категорії населення району.

3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації             (Керецман Л.В.) вишукати можливість для фінансового забезпечення Програми.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації, (Шеян Ю.Ю.) та з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                    М.І. Ласкін

ДОВІДКА

Про хід виконання Районної програми забезпечення жителів району, які

Районна  Програма  забезпечення жителів району, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016-2020 роки  затверджена рішенням    районної ради від 30.06.2016 року №147.

Основна мета Програми – забезпечення громадян з рідкісними хронічними захворюваннями лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються за рахунок коштів місцевого бюджету, більшість з яких необхідно вживати щоденно, безперервно, пожиттєво. Запланований загальний обсяг фінансування  на 2016-2020 роки – 1980,8 тис. грн.

У 2017 році  на дану Програму було виділено 80,0 тис. грн. використано 100 відс.від призначень.

У 2018 році на  Програму забезпечення жителів району, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016-2020 роки  було виділено  23,4 тис. грн.   –  використано 100 відс. від  призначень.

У липні 2019 року на дану програму з районного бюджету було виділено 10,0 тис. грн.

Станом на 01.08.2019 року у районі налічується 79 дорослих та 25 дітей-інвалідів з рідкісними захворюваннями. З цих дітей 6 потребують постійного медикаментозного  забезпечення. Це діти хворі на муковісцидоз, ювенільний ревматоїдний артрит, ідіопатичний дерматоміозит, адрено-генітальний  синдром,  лімфогранулематоз. Семеро дітей живуть на території Перечинської ОТГ.

Всі діти з рідкісними захворюваннями спостерігаються на районному  спеціалістами обласної дитячої лікарні (ОДЛ) м.Мукачево, а за потребою  спеціалізованими закладами України. Необхідне медикаментозне забезпечення визначається спеціалістами вказаних закладів.

В. о. начальника відділу                                                                             С. ЗИКОВА

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

36 сесія   УІІ   скликання