Про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної бюджетної  політики  з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки (із змінами від 08.12.2016 року) за 2018 рік

Про  хід виконання районної Програми розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі на 2018-2022 роки  (із змінами від 14.06.2018 року)
04.07.2019
Про  виконання Програми сприяння діяльності Перечинського районного товариства інвалідів на 2018-2022 роки
04.07.2019

Тридцять четверта  сесія  УІІ скликання

27.06.2019                              м.Перечин                                    № 575

Про хід виконання Програми

забезпечення реалізації державної

бюджетної  політики  з питань фінансів

на території району на 2016-2019 роки

(із змінами від 08.12.2016 року) за 2018 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши  інформацію в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації  Гапак С.А. «Про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки  (із змінами від 08.12.2016 року)  за 2018 рік», затвердженої рішенням сесії районної ради від 17.11.2016 року № 196,  района рада вирішила :

1. Інформацію в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Гапак С.А. «Про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки (із змінами від 08.12.2016 року) за 2018 рік», затвердженої рішенням сесії районної ради від 17.11.2016 року № 196, взяти до відома ( додається).
  2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації  Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б. Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної бюджетної політики  з питань фінансів  на території району на 2016-2019 роки (із змінами від 08.12.2016 року) за 2018 рік

Фінансове управління забезпечує виконання на території району повноважень, встановлених законодавством України у сфері загальної організації та управління виконанням місцевих бюджетів району, контролю за витрачанням коштів розпорядниками бюджетних коштів, координує в межах своєї компетенції діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

Нинішні умови економічного розвитку держави, реалізація реформ у всіх сферах діяльності, потребують впровадження у життя нових напрямів і методів здійснення управлінських функцій, таких як аналітична, роз’яснювальна, інформаційна та контролююча робота щодо планування і ефективності використання коштів для значної кількості учасників бюджетного процесу та забезпечення його дієвого, оперативного та ефективного супроводу, що у свою чергу вимагає додаткових фінансових ресурсів. Тобто, необхідна сучасна комп’ютерно-технологічна база та безперебійна робота всіх комп’ютерних програм, утримання в належному стані наявної комп’ютерної техніки та мережі, щоб вчасно одержувати в установленому законодавством порядку від центральних і місцевих органів виконавчої влади, інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, органу Державної казначейської служби України, органу державної фіскальної служби, підприємств, установ та організацій, банків та інших фінансових установ усіх форм власності матеріалів та інформації з питань, що виникають під час складання, розгляду, затвердження і виконання бюджетів та звітування про їх виконання.

Однак, фінансування з державного бюджету вкрай недостатнє для забезпечення нагальних потреб діяльності структурних підрозділів фінансового управління, створення відповідних умов праці та забезпечення необхідними для роботи працівників канцтоварами, зокрема папером та картриджами для принтерів.

За 2018 рік на Програму для вирішення проблем матеріально-технічного та фінансового забезпечення діяльності відділів фінансового управління щодо виконання завдань в межах повноважень, встановлених законодавством України, забезпечення аналітичними, інформаційними, звітними та іншими матеріалами виділено 75,0 тис.грн., з яких використано 75,0 тис.грн,  в т.ч.:

–  на оплату послуг зв’язку та інформатизації – 5,0 тис.грн.,

– на придбання засобів криптографічного захисту інформації (токени) – 1,4 тис.грн.,

– на придбання пристроїв безперервного живлення та картриджів – 18,0 тис.грн.,

–  на заробітну плату з нарахуваннями – 45,0 тис.грн.,

– на придбання паперу, папок для фінансових документів та канцтоварів – 5,6 тис.грн.

Начальник фінансового управління                           Л. КЕРЕЦМАН

Інформація про хід виконання Програми

(тис.грн.)

Назва заходу Строк виконання Джерела фінансування передбачено Виділено рішенням сесії виконано Відсоток