ПРОТОКОЛ   засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування,бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
10.02.2020
Про хід  виконання Програми розвитку культури  і мистецтва в районі на 2019-2020 роки
10.02.2020

Закарпатської області

Тридцять дев»ята  сесія УІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                  проект

від                          року                 м.Перечин                            №

Про хід виконання Програми

соціально-економічного і культурного

розвитку Перечинського району  на

2019-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу містобудування, архітектури та інфраструктури  районної державної адміністрації Годованого В.І. „Про хід  виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Перечинського району  на 2019-2020 роки ”, затвердженої  рішенням районної ради  від  20 грудня 2018 року № 505 ,  районна рада вирішила:

1. Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури та інфраструктури  районної державної адміністрації Годованого В.І. „Про хід виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Перечинського району  на 2019-2020 роки ”, затвердженої  рішенням районної ради  від  20 грудня 2018 року № 505 , взяти до відома (додається).
  2. Районній державній адміністрації (Денисенко І.М.) вжити заходів щодо виконання показників та основних заходів Програми соціально-економічного і культурного розвитку Перечинського району на 2019-2020 роки  із внесеними змінами, зосередивши особливу увагу на тих показниках,  які не виконані у 2019 році.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Денисенко І.М. та постійні комісії районної ради.

Голова  ради                                                                                 М.І.  ЛАСКІН