Про звіт голови районної ради
13.11.2019
Про хід виконання  Програми “Турбота”  щодо посилення соціального захисту  громадян на 2017-2020 роки (із змінами від  10.10.2017 року, від 20.12.2018 року)

Закарпатської області

Тридцять сьома  сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я                          проект

Від _______ 2019 року                     м.Перечин                    №___________

Про хід виконання Програми розвитку

пауерліфтингу Перечинського

району на 2016-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши і обговоривши інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Цапика В.Й. «Про хід виконання Програми розвитку пауерліфтингу Перечинського району на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням  районної ради від 31.03.2016 року № 104, районна рада вирішила:

1.Інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Цапика В.Й. «Про хід виконання Програми пауерліфтингу Перечинського району на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням  районної ради від 31.03.2016 року № 104, прийняти до уваги  (додається).

2.Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  (Цапик В.Й.)  і надалі проводити заходи, передбачені Програмою.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації  (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                                                    М. Ласкін

ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання  Програми

розвитку пауерліфтингу Перечинського

району на 2016-2020 роки

На виконання п.5 листа Перечинської районної ради 09.10.2019 №224/01-28 помідомляємо, що 31 березня 2016 року рішенням Перечинської районної ради №104 було затверджено Програму розвитку пауерліфтингу Перечинського району на 2016-2020 роки. Протягом 2019 року, відповідно до заходів Програми, відділом освіти, молоді та спорту спільно з районною федерацією пауерліфтингу  проведено ряд районних змагань з цього виду спорту  серед чоловіків. На проведення цих заходів районною радою було виділено з районного бюджету 19.5 тис. грн.  Усі кошти використано на придбання кубків, медалей та грамот для нагородження переможців та призерів змагань.

Протягом січня – жовтня 2019 року спортсмени району приймали участь у наступних змаганнях:

– чемпіонат України з класичного жиму та жиму лежачи (м.Коломия) (лютий );

– чемпіонат Закарпатської області з пауерліфтингу з жиму лежачи серед чоловіків (травень);

– чемпіонат України з класичного жиму та жиму лежачи м.Коломия (липень) .

До кінця року заплановані змагання відповідно до переліку заходів Програми,  календарного плану спортивно-масових заходів у Перечинському районі на 2019 рік та Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Закарпатської області на 2019 рік.