Про стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району
27.12.2018
Про хід виконання Програми розвитку волейболу Перечинського району на 2016-2020 роки
27.12.2018

Про хід виконання Програми розвитку пауерліфтингу Перечинського району на 2016-2020 роки

Тридцята    сесія  УІІ скликання

20.12.2018                             м.Перечин                                    №  501

Про хід виконання Програми розвитку

пауерліфтингу Перечинського

району на 2016-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні , районна рада вирішила:

1.Інформацію  «Про хід виконання Програми пауерліфтингу Перечинського району на 2016-2020 роки»,  взяти до відома  (додається).

2.Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  (Цапик В.Й.)  і надалі проводити заходи, передбачені Програмою.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації  (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                         М.І.Ласкін