Про хід виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень виконавчої влади щодо реалізації державної політики на 2016-2019 роки

Про затвердження звіту про виконання фінплану КНП “Перечинська районна лікарня” за 1 квартал 2020 року
18.05.2020
Про хід виконання Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021 року (із змінами)
18.05.2020

___________ сесія  УІІ скликання

_____2020 року                       м.Перечин                                    ПРОЕКТ

Про хід виконання Програми підвищення

ефективності  виконання  повноважень

органами виконавчої влади щодо  реалізації

державної регіональної політики та

впровадження реформ на 2016-2019 роки

за 2019 рік

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши інформацію головного спеціаліста – бухгалтера апарату районної державної адміністрації  Цуганич В. В. «Про хід виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки за 2019 рік», затвердженої рішенням районної ради від 18.02.2016 року № 75, районна рада вирішила:

1. Інформацію головного спеціаліста – бухгалтера апарату районної державної адміністрації Цуганич В. В. «Про хід виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки  за 2019 рік»,  взяти до відома (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Девіцьку Н. П. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б. Ю.).

Голова ради                                                                                           М. Ласкін

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки

за 2019 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в України”, рішення районної ради від 18 лютого 2016 року № 75 затверджено Програму підвищення ефективності вико-нання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки. Протягом 2019 року із завдань та заходів комплексної Програми „Підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки ” виконано слідуючі:

1) Матеріально-технічне та фінансове забезпечення заходів Програми:

КЕКВ 2110-26,6 тис.грн:

– ксерокс ний папір, канцтовари-8,5 тис.грн.,

– квіткова продукція -6,6 тис.грн.,

– паливо мастильні матеріали- 2,9 тис.грн.,

– маркована продукція – 4,0 тс.грн.,

– за реєстраційні журнали – 4,6 тис.грн.

КЕКВ 224035,4 тис.грн.

– за каліфікований сертифікат та ел.підпис,печатку- 0,3тис.грн.,

– заправка картриджа – 2,9 тис.грн.,

– за програму по заробітній платі та обслуговування  – 7,5тис.грн.,

– за програму «М.Е.Doc» – 1,7 тис.грн.,

– ремонт автомобіля- 7,1 тис.грн.,

– установка та монтаж кондиціонера – 3,8 тис.грн.,

– надруковані матеріали «Народне слова» – 6,8 тис.грн.,

-кваліфікований електронний довідник «Представницький» –

0,3тис.грн.

– телекомунікаційні послуги -4,9 тис.грн.,

– стягнення виконавчого збору згідно Постанови держ.вик.служби

№ВП 58693175 від04.06.2019р.- 0,1тис.грн.,

КЕКВ 2800-17,0 тис.грн.-судовий збір згідно рішення суду.

Всього на Програму на 2019 рік затверджено 79,0  тис.грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету державному .

Всього  використано  на  вище  зазначені  заходи  протягом 2019  року 79,0 тис.грн.

Головний спеціаліст – бухгалтер                                             В. ЦУГАНИЧ